Ochrona przed wirusami

Okna podawcze i przegrody kasowe - Odgródź się od zarazków!

Wychodząc naprzeciw wymaganiom do zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii przy kontaktach z klientami zapraszamy Państwa do zakupu okien podawczych i barier antywirusowych.

Oferujemy okienka kasowe które mogą być anodowane bądź lakierowane na dowolny kolor wg palety Ral oraz Decoral. Wypełnienia szklane które możemy zastosować to m.in. szkło w grubościach 4 do 16 mm w tym szkło bezpieczne i hartowane ale także plexy, poliwęglan czy płyta wiórowa. Wszystko zależy od ceny i wymogów dla danego projektu a także od wymiaru całej konstrukcji. Minimalne wymiary to 500 mm x 500 mm a maksymalne to 1500 mm x 1500 mm które oczywiście możemy powiększać dodatkowymi częściami stałymi. W standardzie nasze konstrukcje posiadają zamek bagnetowy po wewnętrznej stronie który jest niewidoczny dla osoby znajdującej się na zewnątrz. Okienka w systemie osłonowym Copal nie są szczelne, pomiędzy uszczelkami i profilami dochodzi do przepływu powietrza. Okienka nie posiadają klasyfikacji ogniowej i antywłamaniowej.


Oferujemy Państwu okno podawcze ze wspomaganiem podnoszenia w postaci opatentowanego urządzenia pneumatycznego. Dzięki temu produkty te w płaszczyźnie pionowej są bezpieczne w obsłudze, a ich podnoszenie nie wymaga użycia siły. Można również pozostawić w dowolnie otwartej pozycji, bez konieczności dodatkowego ryglowania. Cena takiego okna kasowego jest dużo bardziej atrakcyjna niż konstrukcji zasilanej elektrycznie.


Przegrody kasowe oferujemy w dwóch standardowych wymiarach:

  • 120 x 80 cm
  • 80 x 80 cm