Rolety Zewnętrzne

Estetyczne i trwałe rolety stanowią doskonałą ochronę nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale również przed nieproszonymi gośćmi. Ich wygląd można idealnie dopasować do charakteru domu.

Odpowiedni dobór rolet może zadecydować o atrakcyjności całego budynku, dlatego wybór musi być szeroki i taka właśnie jest nasza oferta. Pancerze - aluminiowe profile, z których składa się roleta - oferowane są w kilkunastu kolorach. Są to. m.in. Biały, Brązowy, Szary, Srebrny, Dąb Złoty, Orzech, Ciemnobeżowy.

System Standard

Rolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są do renowacji budynków. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien.


System Nadstawny

Rolety zewnętrzne nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PVC) montowane są we wnęce razem z oknem (w czterech wariantach zabudowy). To system uniwersalny, polecany zarówno do nowego, jak i starego budownictwa.


System Podtynkowy

Rolety zewnętrzne do zabudowy - w systemie obudowy aluminiowej. W przypadku rolet do zabudowy skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej, dlatego też ten typ rolet polecany jest do nowo budowanych obiektów.


IZOLACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Uszczelnione rolety izolują domy i mieszkania od gorąca lub zimna, a także od hałasu. Wyposażone w sztywne wieszaki zabezpieczające przed podniesieniem, aby zapobiegać potencjalnym włamaniom. Po zamknięciu, rolety gwarantują całkowitą ciemność. Po uchyleniu lameli, rolety filtrują światło słoneczne