Markizy

Markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki piwne. Markiza umożliwia pełne korzystanie z tarasu w upalne dni oraz obniża temperaturę w domu. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!

Tarasowe

Mają one zastosowanie przy zacienieniu dużych powierzchni: tarasowych, ogrodowych, sklepowych i punktów gastronomicznych. Posiada możliwość sterowania ręcznego i elektrycznego (również na pilota). Poszycie markizy wykonane jest z tkaniny impregnowanej typu "dralon" odpornej na płowienie, posiadającej gładkie kolory lub bogate wzornictwo. Konstrukcja markiz tarasowych wykonana jest z elementów aluminiowych zaprojektowanych przez wiodące firmy. Elementy te można zaliczyć pod względem nowoczesności i jakości do najlepszych w skali europejskiej.


Balkonowe

Markiza balkonowa chroni przed słońcem i deszczem: okna, niewielkie tarasy, balkony (loggie), witryny sklepowe, lokale gastronomiczne. Wykonana jest z konstrukcji stalowej. Rozwijana i zwijana jest przez przekładnię ślimakową za pomocą korbki. Poszycie z polskiego poliestru, tkaniny impregnowanej lub tkaniny PVC.


Dla potrzeb klienta markizy tarasowe mogą być wyposażone w napędy elektryczne, sterowane pilotem lub przełącznikiem oraz w czujniki wiatrowe. Konstrukcje markiz wykonane są z aluminium lakierowanego proszkowo.