Moskitiery

Reklamowane w mediach środki chemiczne do zwalczania owadów mają podstawową wadę - są toksyczne i mogą być szkodliwe nie tylko dla alergików. Istnieje zdrowsze i wygodniejsze rozwiązanie znane na świecie od wielu lat – siatki przeciw owadom, czyli moskitiery. W sprzedaży posiadamy moskitiery wykonane z najlepszych materiałów o wysokich parametrach użytkowych, co pozwala na ich eksploatację przez kilka, a nawet kilkanaście lat. To najprostszy w obsłudze i najbardziej skuteczny sposób ochrony domu przed uciążliwymi owadami. Pokój dziecka, sypialnia, łazienka i kuchnia mogą być całkowicie bezpieczne.

Zanzar Sistem

Moskitiery ZANZAR SISTEM przebojem zdobywają polski rynek. W porównaniu do krajowych systemów wypadają po prostu rewelacyjnie. Różnorodność wykonania i olbrzymie możliwości montażowe pozwalają bez cienia wątpliwości stwierdzić, iż każdy z systemów jest stworzony z myślą o Kliencie i bezproblemowym długim użytkowaniu.

W naszej ofercie można znaleźć systemy z zastosowaną klasyczną siatką jak również nowoczesną siatką plisowaną. Siatka czarna lub szara. Bogata kolorystyka profili (ok. 30 kolorów w tym ponad 10 drewnopodobnych) spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. ZANZAR to niezawodność i wysoka jakość poparta wieloletnim doświadczeniem na zachodnich rynkach.

SIATKA ANTYALERGICZNA

Najnowsza technologia pozwoliła stworzyć produkt, który z powodzeniem zapobiega przenikaniu pyłków traw, kwiatów i drzew do wnętrz naszych domów. Siatka przeciwpyłkowa to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Chroni przed owadami, ale przede wszystkim przed znajdującymi się w powietrzu alergenami.