Rolety antywłamaniowe, zewnętrzne Warszawa

Staramy się naszym Klientom oferować jak najwięcej przydatnych rozwiązań. Jednym z nich są oczywiście rolety zewnętrzne. Tak estetyczne i trwałe konstrukcje stanowią nie tylko doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi, ale i przed nieproszonymi gośćmi. Rolety antywłamaniowe, które znajdują się w asortymencie naszego przedsiębiorstwa, można idealnie dopasować do charakteru domu – na przykład dobierając ich właściwy odcień. Idealne dopasowanie ich do elewacji budynku jest także możliwe dzięki wielu możliwościom ich instalacji. To dla nas niezwykle ważne, aby oferować naszym Klientom jak największy wybór, dlatego do naszego asortymentu cyklicznie wprowadzamy nowe kolory naszych produktów.

Nie tylko design

Doskonale wiemy, że dla naszych Klientów ogromne znaczenie ma nie tylko design rolet antywłamaniowych. Te muszą przecież pełnić także rolę zabezpieczenia okien czy drzwi w domu. Na szczęście oferowane przez nas elementy ochronne zewnętrzne spełniają najwyższe standardy jakości. Są przede wszystkim wykonane z doskonałych materiałów, tak aby mogły charakteryzować się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także zmienne warunki atmosferyczne.

System Standard

Rolety elewacyjne to rolety w systemie obudowy aluminiowej. Polecane są do renowacji budynków. Ich skrzynka i prowadnice montowane są na murze lub we wnęce okiennej (bez zabudowy), a więc bez konieczności wymiany okien.


System Nadstawny

Rolety zewnętrzne nakładane na okno (rolety w systemie obudowy PVC) montowane są we wnęce razem z oknem (w czterech wariantach zabudowy). To system uniwersalny, polecany zarówno do nowego, jak i starego budownictwa.


System Podtynkowy

Rolety zewnętrzne do zabudowy - w systemie obudowy aluminiowej. W przypadku rolet do zabudowy skrzynka montowana jest w nadprożu, a prowadnice we wnęce okiennej, dlatego też ten typ rolet polecany jest do nowo budowanych obiektów.


IZOLACJA I BEZPIECZEŃSTWO

Uszczelnione rolety izolują domy i mieszkania od gorąca lub zimna, a także od hałasu. Wyposażone w sztywne wieszaki zabezpieczające przed podniesieniem, aby zapobiegać potencjalnym włamaniom. Po zamknięciu, rolety gwarantują całkowitą ciemność. Po uchyleniu lameli, rolety filtrują światło słoneczne