Zabudowy balkonów, tarasów Warszawa

Zabudowa Ramowa

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przedstawić Ci nowoczesny system rozsuwalnych ścian i okien ze szkła i aluminium. System ten został opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń, które nie wymagają ogrzewania. Zabudowy balkonowe sprawdzają się także w przypadku wewnętrznych drzwi oraz ścianek działowych. Oferowany przez nas system przesuwny może być stosowany zarówno do zabudowy pojedynczych balkonów, jak i do kompleksowych realizacji. Dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo systemy mogą być wdrażane w konstrukcje zarówno na etapie projektowania, jak i podczas modernizowania już istniejących obiektów. Zabudowa balkonów, którą możemy zaoferować, znakomicie nadaje się bowiem do zabudowy loggii i elementów wysuniętych. Systemy te umożliwiają wykonanie zadaszeń — to z kolei ułatwia zabudowę balkonów na ostatnich piętrach budynków. To innowacyjne rozwiązanie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo znajduje coraz większą ilość zwolenników wśród naszych Klientów. Każdy kocha bowiem funkcjonalność i estetykę poszczególnych elementów budynku.


Zabudowa tarasu w Piasecznie

Zabudowa tarasu w Warszawie

Zabudowa balkonu w Pruszkowie

Zabudowa balkonu w Piasecznie

Wygodne otwieranie i zamykanie konstrukcji

W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdują się także innowacyjne konstrukcje zawierające wygodne elementy przesuwne. Dzięki nim okna i drzwi poruszają się na rolkach po prowadnicy dolnej o wysokości do 25 mm, składającej się z torów jezdnych (od 1 do 4) w zależności od ilości przesuwnych elementów. Istotną zaletą oferowanych przez nas systemów jest och łatwy montaż, który nie wymaga dużego bałaganu. Sprawia to, że zainstalowanie tego typu konstrukcji jest możliwe również w już wykończonych pomieszczeniach. Co ważne, utrzymanie okien w czystości także nie stanowi problemu, gdyż wszystkie montowane elementy są wyjmowane z prowadnicy.

Metamorfoza budynku

Ta jest możliwa właśnie dzięki naszym rozwiązaniom takim jak zabudowa balkonów. Starsze budynki z tak zwanej wielkiej płyty nie zachwycają swoją estetyką, dlatego zainstalowania właśnie takich konstrukcji pozwala na nadanie im nowocześniejszego, bardziej estetycznego wyglądu. Zabudowa balkonu lub tarasu to także znakomita ochrona przed kurzem, wiatrem czy hałasem. Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania pozwalają również na docieplenie mieszkania oraz umożliwiają korzystanie z balkonu czy loggii przez cały rok. Istotne jest także to, że dostępne w naszej ofercie systemy składają się ze stałych i ruchomych części — daje to nieograniczone możliwości konstrukcyjne.

Zabudowa Bezramowa

System zabudowy bezramowej ma zastosowanie w miejscach takich jak kawiarnie, restauracje, sklepy, witryny, ogrody zimowe, tarasy, szklarnie jak również balkony. Projekty wykonywane są zgodnie z kształtem wykorzystywanej powierzchni. Pasuje do wszystkich rodzajów powierzchni owalnych, kanciastych, prostych.


Zabudowa balkonu w Pruszkowie

Zabudowa tarasu w Warszawie

Zabudowa tarasu w Piasecznie

Zabudowa balkonu w Warszawie

Skrzydła szklane, w systemie zabudowy bezramowej, produkowane są z pojedynczych szyb ze szkła bezpiecznego, posiadają dwa rodzaje mechanizmów przesuwnych nośnych na balkonach u góry i u dołu, a w witrynach tylko u góry. Szyby na dole i na górze przesuwają się dzięki wózkom jezdnym umieszczonym pomiędzy profilami aluminiowymi.

System daje możliwość tworzenia wszelkiego rodzaju eleganckich i użytecznych powierzchni zamkniętych, a jednocześnie przejrzystych zapewniających nieograniczony widok. Technicznie doskonałe szklane tafle można całkowicie zsunąć i złożyć w wąski pakiet na wewnętrznej ścianie budynku. Elementy zabudowy przejeżdżają przez naroża i łuki do 90°.


Możliwości przeszklenia zabudowy balkonów:

 1. Nie ogranicza widoku.
 2. Podnosi wartość nieruchomości.
 3. Jest zgodny z wymogami techniki budowlanej.
 4. Drzwi wahadłowe i przesuwne.
 5. Efektywny pod względem architektonicznym.
 6. Nie wprowadza zmian w zewnętrznym wyglądzie budynku.
 7. Nie stwarza problemów prawnych właścicielom mieszkań.
 8. Umożliwia korzystanie z balkonu przez cały rok we wszystkich porach.
 9. Chroni przed działaniem czynników zewnętrznych takich jak deszcz, śnieg czy wiatr.
 10. Zapewnia izolację cieplną i chroni przed hałasem.
 11. Zapewnia pełniejsze i dłuższe korzystanie z balkonu przez cały rok.
 12. Pasuje do wszystkich typów balkonów.
 13. System składa się według wysokości z szyb z 6,8 lub 10 mm szkła hartowanego.
 14. Utrzymanie porządku i konserwacja jest praktyczne i łatwe.
 15. Może być otwierany i zamykany na różnych poziomach.
 16. Ze względu na to, że szkło jest hartowane szyby są giętkie i wytrzymałe.
 17. Stosowane szkło hartowane jest wytrzymałe na uderzenia. Dzięki temu zapewniona jest optymalna ochrona przed włamaniem.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Wyjątkowe szklane zabudowy w dwóch innowacyjnych systemach – ramowym i bezramowym doskonale sprawdzają się jako przesłony na balkonach, loggiach, tarasach. Pozwalają na zagospodarowanie przestrzeni balkonu i stanowią estetyczny, sprawdzony sposób ochrony balkonu przed hałasem, kurzem, wiatrem, deszczem i śniegiem.