Żaluzje

Pionowe (Verticale)

Żaluzja pionowa (vertical), to szeroko rozpowszechniony sposób zaciemniania pomieszczeń. Stosowana najczęściej w biurach, bankach, czy urzędach w swojej najpopularniejszej wersji – pasy 127 mm (tekstylne bądź PCV). Oprócz swojej podstawowej funkcji (ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych) stanowi doskonały element dekoracyjny każdego wnętrza, dzięki szerokiej gamie kolorów i faktur tekstyliów.

Tradycyjna ścianka działowa może być z powodzeniem zastąpiona przez żaluzję pionową. Efekt dzielenia przestrzeni pionowymi pasami najlepiej sprawdza się w dużych pomieszczeniach biurowych bądź mieszkalnych.

W ofercie firmy można odnaleźć 125 rodzajów obciążników dostępnych w 3 rozmiarach: S (wys. 46mm), M (78mm) oraz XL (108mm) o dwóch kształtach: okrągłym i kwadratowym. Istnieje możliwość dobrania do nich metalowych koralików w różnych kolorach.Klient może również dopasować sobie końcówki w 8 kolorach.


Poziome (Drewniane i Aluminiowe)

Żaluzje charakteryzują się prostotą konstrukcji i bardzo wysoką żywotnością. Stanowią doskonałą izolację termiczną. Odbijają aż 70 % ciepła słonecznego powodując w lecie spadek temperatury o ok. 7C. W zimie zasłonięte żaluzje zapobiegają nadmiernym stratom ciepła. Dzięki możliwości ustawienia położenia listewek żaluzjami można precyzyjnie regulować kierunek i ilość wpadającego światła. Duży wybór trwałych kolorów taśm odpornych na działanie UV umożliwia dopasowanie żaluzji do każdego wnętrza.

W naszej ofercie dostępne są żaluzje aluminiowe o szerokości taśm 16 mm, 25 mm, 35 mm i 50 mm oraz drewniane o szerokości taśm 25 mm i 50 mm.


Plisy i Duety

Plisy i Duety to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Mogą pracować w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej.

Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia.


WYSOKA JAKOSĆ I ESTETYKA WYKONANIA

Dzięki nowoczesnym technikom malowania powłoka lakiernicza jest trwała, nie płowieje, oraz jest na tyle gładka, że czyszczenie i utrzymanie tych elementów w czystości jest niezmiernie proste. Wystarczy przecierać je zwilżoną ściereczką dla odkurzenia.